site
stats

بسیاری از افراد همیشه با اشتهای زیاد در گیر هستند و گله و شکایت می کنند که چون اشتهای آن ها و میل به غذا خوردن آن ها زیاد است نمی توانند وزن خود را کم کنند با آرایشیک  همرا ه باشید تا غذاهایی را به شما معرفی کنیم که اشتهای شما را کم می کنند و باعث کاهش وزن شما می شوند .

غذاهای مهارکننده ی اشتها

غذاهای مهارکننده ی اشتها

۱-آب : آب ، با پر کردن حجم معده باعث کاهش اشتها می شود و همچنین آب از چربی سوز های قوی می باشد و باعث چربی سوزی در بدن شما می شود.

۲-سبزیجات : سبزیجات به دلیل داشتن فیبر زیاد باعث افزایش سوخت وساز در بدن می شوند و همچنین باعث کاهش اشتها نیز می شوند ، سبزیجات برگ سبز و سرخ از جمله ی این سبزیجات هستند.

۳- سوپ مرغ و سبزیجات : این غذا جزو غذاهای کم کالری می باشد و برای وعده ی شام نیز بسیار مناسب است ، همچنین به دلیل داشتن ویتامین و پروتئین تا مدتی شما را پر انرژی نگه می دارد .

بیشتر بدانید  جلوگیری از اضافه وزن در تعطیلات آخر هفته

۴- سیب : یکی از کاهش دهنده های اشتهای قوی ، سیب می باشد که اگر قبل از غذا مصرف شود باعث کاهش اشتهای شما می گردد و معده ی شما را پر می کند و همچنین سر شار از ویتامین می باشد.

۵- ترشی : ترشی یک طعم دهنده و نوعی چاشنی می باشد که چون کالری بسیار کمی دارد باعث افزایش وزن نمی شود و همچنین با مصرف آن شما می توانید میل به خوردن خیلی غذاهایی که  ترش هستند ولی کالری بالایی دارند را از بین ببرید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.