ممکن است شما در مراسم ها و جشن ها زیباترین لباس را برتن داشته باشید یا بهترین مدل مو و آرایش را داشته باشید، اما برای بسیاری از شما اتفاق میفتد که در عکس ها زیبا نیستد یا ممکن است هیکل خود را زیبا نبینید و دیگرعیب و ایرادهایی که اولین کسی که آن ها را تشخیص می دهد خود شما هستید.

در این مقاله از سایت آرایشیک ما شیک ترین حالات عکس گرفتن را از زبان ستارگان مشهور دنیا به شما ارائه می دهیم :

* یکی از ترفندهایی که موقع عکس گرفتن باعث می شود که دست هایتان کشیده تر و بازوهایتان لاغر به نظر برسد این است که یکی از دست هایتان را به کمرتان بزنید و کمرتان را کمی به همان سمت خم کنید و دست دیگر خود را آویزان کنید در طرف دیگر یا این که آن دست را نیز به روی ران مخالف قرار دهید.

شیک ترین حالات عکس گرفتن از زبان ستاره ها

ترفندی دیگر که باعث می شود گونه های شما پدیدار شود، به کار بردن یک کلمه در زمان عکس گرفتن می باشد مثلا شما بهتر است موقع عکس گرفتن بگویید سیب تا گونه هایتان برجسته تر به نظر برسد و صورتتان زیباتر شود.

بیشتر بدانید  چه آرایشی برای خوش عکس تر شدن مناسب تر است؟

عکس

* ترفندی که آنجلینا جولی به کار می برد و باعث زیباتر به نظر رسیدن پاهایتان می شود، این است که تمام وزن خود را روی یکی از پاهایتان انداخته و همان پا را جلو تر از پای دیگر قرار دهید.

عکس

* یکی دیگر از ترفندهایی که باعث می شود زیباترین حالت را در عکس گرفتن داشته باشید ترفندی است که ریحانا به کار می برد ، زمانی که در حالت نیم رخ به عکاس نگاه می کنید چانه خود را به شانه  خود بچسبانید.

عکس

* ترفند دیگر قرار دادن یک پا روی پای دیگر می باشد زمانی که عکس تمام قد می گیرید،  این ترفند را به کار برید زیرا پاهایتان را کشیده تر و اندامتان را زیباتر و شما را قد بلند تر نشان می دهد.

عکس

* دیگر ترفند زیبا بودن شما در عکس این است که زبان خود را پشت دندان های بالایی قرار دهید و لبخند شما در عکس تا حدی باشد که لثه های شما پیدا نشود. این ترفندی است که ستاره های هالیوود موقع عکس گرفتن روی فرش قرمز به کار می برند.

بیشتر بدانید  چطور برای عکس گرفتن آرایش کنیم؟

عکس

Leave a Reply

Your email address will not be published.