site
stats

بدن سالم و سلامتی باعث می شوند، که شما از زندگی کردن لذت ببرید و در پی این ها زیبایی اندام اعتماد به نفس به شما می دهد و ممکن است در بسیاری از موارد اعتماد به نفس داشته ی شما را زیاد تر کند.

۵ نکته طلایی برای سوزاندن کالری های اضافی بدن

کالری

5 نکته طلایی برای سوزاندن کالری های اضافی بدن

در این مقاله از سایت آرایشیک نکاتی طلایی برای سوزاندن کالری های اضافی بدن را به شما ارائه می دهیم :

۱ . حتما در خوردن و دریافت کالری بدن خود حساب و کتاب داشته باشید و روزانه کالری مصرفی خود را اندازه گیری کنید تا متوجه باشید که کالری اضافی یا بیشتر از حد نیاز بدن را دریافت نکرده باشید. شما می توانید برای این کار یک جدول تهیه کنید و کالری های دریافتی و کالری های مصرفی خود را یادداشت کنید در این صورت بهتر به نتیجه خواهید رسید.

بیشتر بدانید  جلوگیری از اضافه وزن در تعطیلات آخر هفته

۲ . اگر توقع دارید با ورزش یا تحرک کردن لاغر شوید حتما باید تحرک شما منجر به تعریق شود،  زیرا عرق کردن نشانه ی بارزی از سوختن کالری های اضافی می باشد وتنها در این صورت کالری های اضافی شروع به سوختن می کنند.

۳ . مصرف قند و شکر را کاهش دهید تا سطح انسولین خونتان کاهش یابد و در این صورت می باشد که ذخیره های چربی و کالری اضافی شروع به سوختن خواهد کرد.

۴ . بیش از حد خود را وزن نکنید زیرا بسیاری از افراد زمانی که می بینند اصلا وزنی کم نکرده اند اراده ی خود را از دست می دهند و دیگری انگیزه ای برای کم خوردن و ادامه دادن رژیم خود ندارند.

۵ . صبح ، هنگامی که از خواب بیدار می شوید قبل از اینکه چیزی بخورید درست زمانی که ناشتا هستید، شروع به ورزش کردن کنید یا حداقل پیاده روی کنید این کار باعث می شود بیشترین انرژی اضافی بدن با سوختن کالری های اضافی از بین رود.

بیشتر بدانید  با بهترین میوه های زمستانی برای سلامتی آشنا شوید

Leave a Reply

Your email address will not be published.