در روز عروسی خود جذاب شوید

در روز عروسی خود جذاب شوید

آرایش عروس یکی از مهم ترین آرایش ها در یکی از بهترین روز عمر شما می باشد ، ولی متاسفانه بعضی از عروس ها علاوه بر صرف هزینه های سنگین آرایش تمیز و زیبایی ندارند و در روز عروسی خود جذاب نمی شوند .

در روز عروسی خود جذاب شوید
در روز عروسی خود جذاب شوید

با آرایشیک همراه باشید تا نکاتی را در زمینه ی آرایش عروس بدون عیب و نقص به شما ارائه دهیم :

  •  همیشه سعی کنید کرم یا پودری که به عنوان پایه به بدن عروس مالیده می شود ، لایه ای نازک باشد یا یک مرطوب کننده ی رنگی باشد زیرا کرم هایی که به صورت لایه های ضخیم به روی بدن عروس مالیده می شوند بدن عروس را بسیار مصنوعی و براق نمایان می کنند و در عکس ها نیز جلوه ی زیبایی ندارد.
  • پس از اتمام آرایش عروس حتما سعی کنید که یک تثبیت کننده ی آرایش مناسب به روی آرایش صورت عروس استفاده شود تا آرایش عروس بر اثر عرق کردن مالیده و بد شکل نشود.
  •  سایه های چشم باید به آرامی به روی پلک های عروس کار شود تا روی مژه های عروس پاشیده نشود ، زیرا پاشیده شدن سایه به روی مژه های عروس چشم های عروس را بسیار بد شکل می کند.
  •  حتما از ریمل و خط چشم های ضد آب برای آرایش عروس استفاده کنید زیرا گاهی اوقات در اثر گریه یا عرق کردن ریمل و خط چشم در زیر یا اطراف چشم مالیده می شود و باعث به هم خوردن آرایش چشم های عروس می شوند.
  •  رنگ خط لب باید هم رنگ یا بسیار نزدیک به رنگ رژ لب باشد زیرا این رنگ ها مناسب آرایش عروس می باشند و از انتخاب رنگ های رژ و خط لب که مخالف یکدیگر هستند اجتناب کنید زیرا مناسب آرایش عروس نمی باشند
  •  رنگ رژ گونه ی عروس باید از رنگ های صورتی و هلویی استفاده شود و تن قهوه ای یا رنگ های تیره اصلا مناسب آرایش عروس نمی باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.