در بهار اینگونه زیباتر شوید!

5

بهار فصل تازگی و طراوت و شادابی می باشد ، همان اندازه که طبیعت زیبا می شود و تغییر می کند شما نیز باید زیبا شوید و تغییر کنید بنابراین بهتر است برا ی رسیدن به نتیجه ی مطلوب تر برخی نکات را رعایت کنید.

در بهار اینگونه زیباتر شوید!
در بهار اینگونه زیباتر شوید!

در این مقاله از سایت آرایشیک نکاتی در زمینه ی زیبایی ویژه ی فصل بهار را به شما ارائه می دهیم :

1. لایه برداری پوست : با استفاده از یک لایه بردار عیب و نقص های پوست خود را از بین ببرید ولی برای اینکه طراوات و شادابی پوستتان را حفظ کنید حتما از یک اسکراب حاوی آنتی اکسیدان همراه با لایه بردار استفاده کنید.

2. مرطوب کننده ای سبک تر انتخاب کنید : فصل بهار هنوز دارای رطوبت است و به اندازه ی تابستان خشک نیست بنابراین بهتر است برای فصل بهارمرطوب کننده و کرم روز سبک تری برای خود تهیه کنید تا پوست شما کرم های سنگین را تحمل نکند و شاداب تر باشد.

3. شروع به استفاده ازمحصولات ضد چروک کنید : حتما در فصل بهار از ضد آفتاب و کرم های ضد چروک در قسمت هایی از پوستتان که در معرض آفتاب قرار دارد استفاده نمایید.بویژه گردن و دستها و صورت زیرا آفتاب بهار باعث آسیب رساندن به پوست می شود.

4. موهایتان را کوتاه کنید : هوای سرد و خشک زمستان حتما به موهایتان آسیب رسانده است پس بهتر است موهایتان را کمی کوتاه کنید تا موهایی به درخشانی آفتاب بهار بدست آورید.

5. کیف آرایش خود را تمیز کنید : اگر تمام پاییز و زمستان از لوازم آرایش خود استفاده کرده اید اکنون پس از 6 ماه باید آن ها را دور بریزید و لوازم آرایش جدید برای فصل بهارتهیه کنید تا پوستتان نیز علاوه بر هوای جدید ، لوازم آرایش جدید را نیز تجربه کند

1 Comment
  1. تشک بادی says

    از سایت تون خیلی خوشم اومده تبریک میگم

Leave A Reply

Your email address will not be published.