روش های خانگی برای حذف موهای زائد پشت لب

نوشته شده توسط مریم کشاورزی. در دسته مقالات, مو

برجسب شده در: , ,

انتشار یافته در خرداد ۰۸, ۱۳۹۴ با ۶ دیدگاه

بسیاری از زنان با مشکل موهای زائد پشت لب بالا مواجه هستند و اکثر اوقات وقت کافی برای رفتن به سالن های زیبایی برای از بین بردن این موها ی زائد را ندارند .

روش های خانگی برای حذف موهای زائد پشت لب

موهای زائد

روش های خانگی برای حذف موهای زائد پشت لب بالا

با سایت آرایشیک همراه باشید تا بهترین روش های خانگی برای حذف موهای زائد پشت لب بالا را به شما رائه دهیم :

 • یکی از بهترین روش های خانگی برای حذف موهای زائد پشت لب بالا استفاده از زردچوبه می باشد و روش استفاده ی آن به این صورت می باشد که زردچوبه را با شیر مخلوط می کنید تا به شکل خمیر در بیاید و این خمیر را پشت لب خود بمالید و مدتی صبر کنید تا خمیر خشک شود و بعد از خشک شدن خمیرآن را مالش دهید تا کاملا از پشت لب شما پاک شود حتما این عمل را مرتب و به طور روزانه انجام دهید.
 • دومین روش تهیه ی مخلوطی از آب لیمو و شکر و آب می باشد این مخلوط را طوری تهیه کنید که شبیه به رب گوجه فرنگی باشد و سپس این مخلوط را پشت لب بالای خود بمالید و پس از ۱۵ دقیقه آن را با آب سرد بشویید و باز هم تاکید می کنیم که اگر می خواهید زودتر به نتیجه برسید حتما این عمل را به طور روزانه انجام دهید.
 • روش آخر تهیه ی مخلوطی از سفیده ی تخم مرغ و آرد ذرت و شکر می باشد این مخلوط را نیز تهیه کنید و به مدت ۱۵ دقیقه روی پوست خود قرار دهید و پس از ۱۵ دقیقه آن را پاک کنید یا بشویید شما باید این مخلوط ها را روی پوست تمیز قرار دهید و حتما به طور مرتب و روزانه انجام دهید در این صورت شاهد نتیجه ی بهتری خواهید بود شما با انجام این روش ها نیازی به پرداخت هزینه های سنگین ندارید.

۶ دیدگاه

۶ دیدگاه در روش های خانگی برای حذف موهای زائد پشت لب در حال حاظر وجود دارد . شاید شما مایل به افزودن نظر شخصی خودتان هستید؟

 1. با سلام
  این روش باعث زرد شدن پوست نمی شود؟

  • سلام. دوست گرامی حتما بعد از استفاده صورتتون و بشویید رنگ زرد زردچوپه پاک خواهد شد.

 2. سلام ببخشید دوباره مزاحمتون شدم
  الان من ۴ روزه که دارم این کار رو میکنم اگر در این فاصله اصلاح هم بکنم ایا همون اثر را دارد؟

  • دوست عزیزم اشکالی نداره اصلاح هم داشته باشین ولی بطور مرتب روش ها رو ادامه بدین تا نتیجه بگیرین.

 3. واقعا فایده ای داره؟

  • دوست گلم این روشهای خانگی با مداومت بسیار سودمند است.

دیدگاهتان را بنویسید