site
stats

هیدراتاسیون ، به معنی مرطوب کردن و رساندن رطوبت کافی به پوست می باشد و ما می خواهیم  شما را ازتاثیر شگفت انگیز آن را به روی چین و چروک و همچنین جلوگیری از بروز چین و چروک آگاه کنیم، پس با آرایشیک همراه باشید:

تاثیر هیدراتاسیون به روی چین و چروک پوست

تاثیر هیدراتاسیون به روی چین و چروک پوست

هیدراتاسیون را باید از سنین کودکی آغاز کرد ، یعنی از کودکی باید  از مرطوب  کننده ها  استفاده کرد و بسیار بهتر است که مرطوب کننده  ی شما درصدی از ضد آفتاب و محافظ یو وی  نیز داشته باشد.

  هیدراتاسیون باعث جوان شدن پوست می گردد وبایستی برای داشتن پوستی شاداب به صورت منظم از مرطوب کننده استفاده شود. شما می توانید از یک لوسیون یا کرم مرطوب کننده به طور مرتب و روزانه استفاده کنید. این کار باعث می شود پوست شما چروک یا افتاده نشود و همچنین دیگر در سنین بالاتر از ۳۰ سالگی شما نیازی به استفاده از داروها یا کرم های گران قیمت برای جلوگیری از چین و چروک ندارید .

بیشتر بدانید  شگفت انگیزترین راز های زیبایی برای شما در روز های پایانی سال

هیدراتاسیون در سنین جوانی و ادامه دادن آن برای اشخاصی که پوست خشک دارند نیز بسیار مناسب می باشد و با این کار شما می توانید از سنین پایین و جوانی از چروک شدن پوست خود جلوگیری کنید.

اگر از سنین کودکی یا جوانی این کار را انجام نداده اید باید متذکر شوم که از هر سنی این کار را شروع کنید باز هم نتیجه خواهید دید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.