site
stats

یکی از بخش های جدانشدنی در آرایش چشمها استفاده از ریمل است. می توانید در کیف هر خانمی آن را بیابید. شما ممکن است به طور طبیعی خودتان مژه های بلند و فری داشته باشید و یا مژه هایتان کوتاه و بی حالت باشد.با این وجود برای زیباتر کردن مژه هایتان از برس ریمل غافل نمی شوید.

بهترین طریقه استفاده از ریمل

بهترین طریقه استفاده از ریمل

برای داشتن مژه های بلندتر و پرحجم تر باید روش استفاده درست از ریمل را یاد بگیرید :

حتی اگر مژه هایتان بلند باشد  و طرز استفاده درست از ریمل را ندانید ,به چشمانتان ظاهری نا مناسب می دهید.استفاده ماهرانه از ریمل است که به مژه ها ظاهری طبیعی و یا مصنوعی می دهد.

در این مقاله از سایت آرایشیک به شما چند نکته در مورد استفاده صحیح از ریمل راآموزش می دهیم تا بتوانید به چشمانتان ظاهری دلفریب وزیبا  بدهید.

بهترین طریقه استفاده از ریمل

بهترین طریقه استفاده از ریمل

۱-مژه ها را آماده کنید: با استفاده از فرمژه به آنها حالت بدهید وآنها را برای ریمل زدن آماده کنید.قسمتهای میانی مژه وکناره های آنها را مدنظر قرار دهید.

بیشتر بدانید  آنچه باید در مورد پیوند مژه دائم بدانید

۲-فرمژه و مژه ها را تمیز کنید: فرمژه را از مواد ریمل های قبلی باقیمانده روی آن پاک کنید. زیرا باعث می شود که ریمل به خوبی روی مژه ها ماندگاری داشته باشد.اگر مژه ها تمیز نباشند برس ریمل به خوبی آنها را پوشش نمی دهد.

۳-شروع به ریمل زدن کنید. از ریشه مژه ها شروع کنید.به صورت زیگزاگ برس ریمل را حرکت دهید.این کار مژه ها را از هم جدا می کند. وقتی از ریشه برس ریمل را به صورت زیگزاگ حرکت می دهیم مواد ریمل روی خط مژه ها باقی می ماند که اینکار باعث پرحجم تر شدن آنها می شود.

۴- از شانه مژه استفاده کنید. بعد از اینکه ریمل زدید ,آنها را قبل از اینکه ریمل خشک شود شانه بزنید تا از چسبیدن مژه ها به هم جلوگیری کنید.

۵- ریمل ها راترکیب کنید. یکی از ترفندهای کارامد, استفاده از ریمل های مختلف است. ابتدا از ریمل بلند کننده مژه به عنوان لایه اول استفاده کنید  و هنگامی که خشک شد سپس از ریمل حجم دهنده روی لایه اول بزنید.

بیشتر بدانید  خط چشم های متفاوت ، برای انواع چشم ها

۶-از رنگهای مختلف استفاده کنید. ریمل مشکی برای همه افراد کاربرد دارد.خانم های بلوند با پوست های روشن می توانند به سراغ رنگ های قهوه ای بروند.ریمل مشکی برای مهمانی های شبانه جلوه زیادی دارد.کسانی که چشمان قهوه ای دارند با ریمل بنفش به چشمان خود جلوه بیشتری می  دهند.چشم آبی ها باید به سراغ رنگهای آبی ,شرابی و قرمز گوجه ای بروند.

۷- پوشش مژه های بالا. ریمل زدن به مژه های بالا ,جلوه ای متفاوت به چشمانتان می دهد ولی اگر می خواهید بزرگتر به نظر برسند ,باید روی مژه های پایین هم کار کنید.از یک دستمال برای جلوگیری از انباشته شدن مواد ریمل روی مژه ها استفاده کنید بنابراین مطمین می شوید از مقدار مناسب ریمل استفاده کرده اید.

بررسی مجدد: بعد از اینکه کار ریمل زدن را به پایان رساندید دست کم پنج دقیقه صبرکنید تا کاملا خشک شوند سپس پلک  بزنید تا مطمین شوید که مژه ها به هم نمی چسبند و مواد روی آنها انباشته  نشده باشد.

بیشتر بدانید  ۶ قدم برای داشتن آرایش چشم رویایی

Leave a Reply

Your email address will not be published.