site
stats

ترفندهای زیبایی خانگی

اگرجزو آن دسته از اشخاصی هستید که به زیبایی بسیار اهمیت می دهید و دلتان می خواهد همیشه زیبا به نظر برسید با آرایشیک همراه باشید تا یکی از ترفندهای زیبایی خانگی را به شما آموزش دهیم.

برای زیباتر شدن اولین کار این است که پوست خود را درخشان و شاداب کنید زیرا  پوست اولین و مهم ترین گزینه در زیبایی  می باشد و به جای صرف هزینه های سنگین در سالن ها و مراکز زیبایی پوست  از نسخه های خانگی که به شما آموزش می دهیم استفاده کنید و نتیجه را ببینید.

برای داشتن  پوستی سالم و زیبا حتما باید پوست خود را همیشه مرطوب نگه دارید.

 با ترفندهای خانگی پوست خود را زیبا و درخشان کنید

با ترفندهای خانگی پوست خود را زیبا و درخشان کنید

معرفی نسخه های خانگی برای داشتن پوستی زیبا

۱٫یک عدد هلو راهمراه به پوست و گوشت آن رنده کنید و با یک قاشق عسل و یک قاشق ماست مخلوط کنید و به روی پوست خود بمالید و پس از ۳۰ دقیقه با آب سرد بشویید ،این ماسک بهترین مرطوب کننده مناسب  تمام پوست ها می باشد.

بیشتر بدانید  ارائه رازهای طبیعی برای داشتن پوستی نرم، صاف و زیبا

۲٫شش قاشق چای خوری وازلین را با دو قاشق چای خوری آب لیموی تازه و دو قاشق چای خوری گلیسیرین مخلوط کنید و روزانه به  روی پوست خود بمالید و به آرامی ماساژ دهید تا جذب پوست شود این نسخه ی خانگی مناسب پوست های خشک می باشد و خشکی  و پوسته پوسته شدن پوست را از بین می برد.

۳٫برای صاف و کشیده شدن پوست یک عدد زرده ی تخم مرغ را با یک و نیم قاشق غذاخوری روغن زیتون و آبلیمو مخلوط کرده ،روزانه روی پوست خود  بمالید و به مدت ۱۵ دقیقه روی پوست خود باقی گذاشته سپس با آب سرد بشویید  این ماسک مناسب پوست های چرب نمی باشد.

۴٫مالیدن آب پرتقال طبیعی به روی پوست  ،پوست شما را از اشعه های مضر خورشید محافظت می کند.

۵٫فراموش نکنید که پوست دستها و پاها نیز نیاز به مراقبت دارند ،مخلوط آبلیمو و نمک دریایی رابه روی دستها وپاهای خود بمالید وبا مسواک روی قسمت های ضخیم شده ی پوست بکشید تا از شر سلول های مرده رهایی یابید ،واگر کف پای شما ترک خورده است  مخلوط موم پارافین ذوب شده را با روغن خردل ،به مدت ۲هفته هر شب کف پاهایتان بمالید و تا صبح باقی گذارید.

بیشتر بدانید  نحوه صابون زدن و شستن پوست صورت

۶٫ماساژ آب گوجه فرنگی به روی پوست  لک های قهوه ای مایل به زرد را بسیار کم رنگ می کند.

۷٫هر ماه یک میوه ی فصل را انتخاب کنید و به روی پوست خود مالیده ،ماساز دهید ،این کار کمک بزرگی در بهبود گردش خون در قسمت پوست به شما می کند.

۸٫مالیدن خیار به روی پوست ،پوست را  سفت می کند و مخلوط آب خیار با گلیسیرین و گلاب التیام بخش پوست های آفتاب سوخته است.

۹٫ مالیدن آب نارگیل  به روی پوست ،آب از دست رفته ی پوست را جبران می کند  و مواد معدنی مورد نیاز پوست را تامین می کند.

۱۰٫نصف فنجان بلغور جو دوسر را با نصف لیوان آب مخلوط کرده  تا به صورت خمیر در آورید و به مدت ۱۰ دقیقه روی پوست خود بمالید این مخلوط پوست  شما را از شر سلول های مرده رها می کند و پوستتان تبدیل به پوستی بسیار شاداب می شود.

بیشتر بدانید  ماه رمضان و نکاتی برای مراقبت از پوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.