site
stats

آیا تا کنون عمدا چیزی پوشیده اید یا کاری کرده اید که شما را زشت و بد تیپ نشان دهد، واقعا بسیاری از خانم ها اشتباهاتی را مرتکب می شوند که نمی دانند بجای زیباتر شدن زشت تر می شوند .

در این مقاله از سایت آرایشیک اشتباهاتی که باعث زشتی و بد تیپی شما می شوند را به شما متذکر می شویم :

شیک

اشتباهاتی که شیک بودن را از شما می گیرد!

پوشیدن لباس های پشمی و نخی راه راه : این جنس لباس ها با این طرح راه راه علاوه براین که شما را زیباتر نشان نمی دهد بلکه باعث زشت تر و بدتیپ شدن نیز می شوند.

عینک زدن : بعضی از افراد عادت دارند عینک خود را پایین تر از حد معمول یعنی نوک بینی خود قرار می دهند این کار بنابر عادت تکرار می شود و تاثیری روی بهتر شدن دید شما ندارد و فقط باعث زشت تر شدن چهره می شود.

بیشتر بدانید  گالری تصاویر مدل هایی از حجاب زنان اندونزی

رنگ موی خاکستری : استفاده از رنگ موی خاکستری حتی اگر مد روز باشد فقط باعث مسن تر دیده شدن و زشت تر شدن می شود.

پوشیدن جلیقه : پوشین جلیقه چه برای خانم ها یا آقایان روی لباس یا مانتوهای مدل جلیقه جزو لباس هایی می باشد که شما را بدتیپ و زشت می کند.

پوشیدن شلوار جین گشاد: شلوار جین های گشاد معروف به شلوار جین مادر حتی اگر مقرون به صرفه باشد باعث بد تیپی و زشت شدنتان می شود.

پوشیدن لباس های یک رنگ : تمام لباس های خود را یک رنگ انتخاب نکنید مثلا اگر رنگ زرد را انتخاب می کنید مانتو و شلوار و روسری خود را زرد انتخاب نکنید و از ترکیب رنگ های هم خانواده استفاده کنید زیرا لباس های یک رنگ شما را بدتیپ می کنند.

برداشتن کیف دستی های مدل کیسه ای : از حمل و برداشتن کیف دستی هایی که قدیمی هستند یا مدل کیسه ای هستند خودداری کنید که شما را مسن و بد تیپ جلوه می دهند.

بیشتر بدانید  گالری تصاویر خلاقانه ترین لباس شب بهار 2014 از طراح مد لبنان

آرایش بیش از حد یا خیلی کم : آرایش خیلی زیاد یا خیلی کم را ترک کنید و همیشه در حد متوسط آرایش کنید زیرا با آرایش متوسط زیباتر و شیک تر خواهید شد.

پوشیدن کفش و جوراب ورزشی: گاهی اوقات خارج از مکان های ورزشی و در حالت عادی و یا در محافل رسمی , از کفش یا جوراب ورزشی استفاده کنید بیشتر بدلیل راحت بودن آن ها اما این کار اصلا درست نیست و فقط شما را بدتیپ جلوه می دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.