از بین بردن خطوط اخم به کمک روش های خانگی

11

چین و چروک های عمودی که بین ابروها بوجود می آیند و هم زنان و هم مردان مستعد آن می باشند با بالا رفتن سن بوجود می آید ولی گاهی اوقات مراقبت نکردن از پوست و همچنین نور خورشید باعث تشدید این عارضه می شوند ، بنابراین باید به کمک درمان های خانگی این عارضه را از بین ببرید یا از بوجود آمدن آن جلوگیری کنید.

از بین بردن خطوط اخم به کمک روش های خانگی
از بین بردن خطوط اخم به کمک روش های خانگی

در این مقاله از سایت آرایشیک روش هایی خانگی برای از بین بردن خطوط اخم را به شما ارائه می دهیم :

* سعی کنید در ساعاتی که آفتاب می تابد از منزل بیرون نروید و اگر هم مجبور به ترک منزل شدید از کرم ها و کلاه های ضد آفتاب استفاده کنید تا از اخم کردن شما در آفتاب جلوگیری کنند.

* همیشه سعی کنید در زمان استرس یا ناراحتی حالت صورت خود را تغییر دهید و بجای اخم کردن ابروهای خود را بالا ببرید و به این حالت عادت کنید تا پوست شما خطوط عمودی اخم به خود نگیرد.

* از کرم های لایه بردار حاوی اسیدهای هیدروکسی آلفا به روی خطوط اخم خود بمالید تا سلول های مرده ی پوست از روی خطوط اخم از بین رفته و سلول های جدید جایگزین آن ها شوند.

* در رژیم غذایی روزانه ی خود از میوه ها و سبزیجات تازه ، مکمل های مولتی ویتامین و آب  زیاد استفاده کنید زیرا باعث جلوگیری از به وجود آمدن چروک های پوستی می شوند.

* حتما هر شب خواب کافی داشته باشید ، 7 الی 8 ساعت هر شب ، زیرا خواب کافی باعث جلوگیری از بروز چین و چروک روی پوست می شود.

* هفته ای چند مرتبه ، شب ها روغن نارگیل به روی خطوط اخم پوست خود بمالید ، زیرا روغن نارگیل با هیدراته کردن عمیق پوست کمک بزرگی درکاهش و از بین بردن خطوط اخم می کند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.